Kevser Nakliyat

Fevzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No: 31/A PENDİK/ İSTANBUL
0216 396 31 88
0555 962 34 52
http://www.kevsernakliyat.com

Kevser Nakliyat, kurulduğu günden bu yana evden eve nakliyat sektöründe Avrupa standartlarında kendini geliştirmiş firmamız, tecrübeli ekip ve ekipmanları ile siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

  • VİZYONUMUZ:

Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , müşteri sadakatini kazanmak

Varolan müşteri ilişkilerinin kalıca olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

  • MİSYONUMUZ:

Yurt İçi Taşımacılık sektöründe müşterilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak Dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek

 

  • Firma Profilimiz:

Öz Mal araçlarımız ile şehir içi - şehirler arası nakliyat arasında taşımacılık hizmeti vermekte olan firmamız 20 yıldır evden eve sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Yaptığımız Tüm Taşımalar Sigorta Kapsamında olup Hizmette sınır yoktur felsefesi ile Firmamıza 7/24 saat ulaşabilirsiniz

Müşterilerimizin firmamız hakkında pozitif düşünmesi bizim için önemlidir.Müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerimizde bir çok müşterilerimiz tarafından saygıyla anılmaktayız.

Firmaya Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız:
Cep Telefonuz:
Mesajınız:
2004-2024 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin ilk ve en büyük evden eve nakliyat portalı. İletişim

Üye Ol

Firma Adı:
Cep Telefonu:

*Cep telefonunuza şifre göndereceğiz. Gelen SMS için herhangi bir ücret alınmaz.
Şifre:

Giriş Yap

Cep Telefonu:
Şifre:
Şifremi Unuttum!
*Şifrenizi hatırlamıyorsanız, daha önce üye olduğunuz cep telefonu numaranızı yukarıya yazdıktan sonra Şifremi Unuttum'a tıklayın.

Davetiye Kodu Gönder

Bu bölümden tanıdığınız firmalara üyelik için davetiye gönderebilirsiniz. adet davetiye kodunuz kalmıştır.

Cep Telefonu:

*Referans olduğunuz firmanın cep telefonunu buraya girerek yeni üyelik için referans kodu gönderebilirsiniz..