Ankara Can Asansörlü Nakliyat

İvedik Cad. Özevler Mah. 944. Sk. 22/B Demetevler YENİMAHALLE/ ANKARA
0312 346 54 18
0532 483 54 18
www.ankaracannakliyat.com

ANKARA CAN EVDEN EVE NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİNE HOŞGELDİNİZ,

bize ulaşmanız için iletişim bilgilerımız TEL 0.312 346 54 18 GSM 0.538 422 33 56

ANKARA CAN NAKLİYAT 1995 yılında kurumsal olarak başkent Ankara'da kuruldu. Firmamızın kurucusu ve sahibi'dir. Firmamızın temel amacı müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve müşterileri tarafından saygı ile anılan kurumsal bir firma olabilmektir. Yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız ankara can nakliyat. yeni çıkan teknolojileri yakından takip edip müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda firmamız, her geçen gün lojistik alt yapısını yeni teknoloji ile güçlendirmektedir. Müşterilerin hakkımızda olumlu düşüncelere sahip olmasını kendimize ilke edinmişizdir. Evden eve nakliye sektörü tamamen güven, ciddiyet ve tecrube isteyen bir sektördür. Evden eve nakliyat işlerimizde gereken ciddiyet, hassasiyeti, sürat ve emniyeti yeterince göstermeye çalışmışızdır.
Bu sektördeki geçmişimize dayanarak evden eve nakliyat güven ve tecrube istediğini belirtiyoruz. Ayrıca ankara can nakliyat tüm nakliyatçılık belgelerine sahiptir. Firmamız k1, k2, k3 belgelerini temin etmiştir. Şehir içi ya da şehirdışı nakliyat hizmetinde eşyalarınızı sigorta altında tutmaktayız. Bu sigorta ile eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi halinde sigorta şirketi zararınızı karşılayacaktır. 15 yıla dayanan tecrubemiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti gerekli araçlarımız ve iş ciddiyetine sahip kalifiye elemanlarımız ile gerçekleştiririz. ankara can nakliyat aynı zamanda nakliyat ile ilgili tüm teknolojik araçlara sahiptir. Ankara evden eve nakliyat sektöründe firmamız yıllardır son teknoloji ile gereken en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmuştur. Ofis ve ev nakliyatında ülkemizdeki en büyük firmalardan birisi olmayı başarmışızdır. Üst katlardaki eviniz için eşyalarınızı hizmeti ile eşyalarınızı daha sağlıklı, güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca AXA OYAK sigorta güvencesi altında eşyalarınıza bir zarar gelmesi halinde sigorta şirketi maddi ve manevi zararlarını karşılayacaktır. Müşterilerin memnuniyeti en önemli gayelerimizden biridir.
Öneri ve Şikayetlerinizi [email protected] adresindenbelirtebilirsiniz.

Evden eve nakliyat işi tecrube ve güven ile sabittir. Evden eve nakliyat sırasında önce firmamızda çalışan kişiler tarafından incelenir. Müşterilerimize gereken bilgiler ve taşımacılık ücreti açıklanır. Taşımacılık anlaşması yapıldığı takdirde kısa bir süre içerisinde gerekenler yapılır. Taşımacılık esnasında yapılamsı gereken maddeler şunlardır.

1- Öncelikle mobilya konusunda deneyimli kalifiye elemanlarımız sökülmesi gereken mobilyaları söker ve bu mobilyaları zarar görmeyecek şekilde ipler, kağıtlar ve battaniyeler ile sararak paketler. Bütün sökülen paketlenmiş mobilyalar araçta özenle tekrar ambalajlı olarak nakliyat yapılacak olan araca yüklenir. Evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra mobilyalarınız hangi odalara çıkarılması gerekiyorsa çıkarılır ve ambalajlar,ipler vs. üzerlerinden çık arılır.

2- Beyaz eşyalarınızın kartonlar ile sarılır. Bu kartonla sarma işlemi ile beyaz eşyalarınızda her hangi bir kırılma ya da çizilme oluşmaz.

3- Yatak odasındaki gardrop ve gömme dolap gibi eşyalarınız diğerlerinden daha farklı bir şekilde paketlenir ve her hangi bir zarar görmemesi için taşıma aracına uygun bir şekilde yerleştirilir. Evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra yatak odası eşyalarınız tekrar yatak odasına kadar çıkarılır ve montajı tekrar yapılır.

4- Bardak, porselen tabaklar, aksesuarlar ve kırılacak olan tüm eşyalarınız kabarcıklı naylonlar vasıtası ile sarılır ve ardından önce kolilere sonra ise silindir fıçılara yerleştirilir. Yeni evinize ulaştığımızda ise oda da bu eşyalarınız tekrar ambalajları sökülerek size teslim edilir. Bu işlemden sonra sizin sadece bu tür eşyalarınızı raflara yerleştirmeniz kalacaktır.

5- Kolaylıkla zarar gören ve çizilen televizyon, radyo, müzik seti gibi eşyalarınız ise önce battaniyeler ile sarılır ve kolilere yerleştirilir ardından karton ile arasına köpük yerleştirilir. Bu işlem ile elektronik cihazlarınızın zarar görmesi engellenir.

6- Evinize temiz kokular saçan çiçekler ve saksılar özenle koli ve ardından fıçılara yerleştirilir.

7- Evden eve nakliyat işi sonrasında her habgi bir hasar olduğu takdir de çalışanlarımız oluşabilecek zararı tespit eder ve gün içerisinde tamir eder. Fakat tamir edebilecek boyutta değilse ankara can nakliyat olarak zarar görmüş ürün ya da ürünleri aynı markadan mağazadan satın alarak müşterimize ulaştırırız.

8- Kolayca hasar gören buzdolabı, fırın, müzik seti gibi eşyalarınızda bir zarar olması halinde firmamız size aynı ürünün yenisini alarak ulaştırır ve memnuniyetini sağlamaya çalışır.

9- Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu için tüm çalışanlarımız sigortalıdır. Bizim çalışanlarımız bir tedavi ihtiyacı duyarsa biz bunu karşılarız.

10- Ev eşyaları sahiplerinin değer verdiği kadar ankara can nakliyat olarak bizde değer veririz. Sizin her türlü eşyanızın güvenliği ve teslimatı bizim için önemlidir. Mobilyaların ve diğer elektronik cihazların paketlenmesinde tecrubeli ve deneyimli elemanlarımız yapmaktadır. Mobilyalarınızın sökülmesinde tecrubeli marangozlarımız gerçekleştirir. Bu şekilde montaj ve demontaj oldukça hızlı oluşur. Ev eşyalarınızı aynı zaman da havalı ve kabarcıklı naylonlar ile ambalaj yapıldığından ötürü her hangi bir zarar görmesi imkansız hale getirilir.

bize ulaşmanız için iletişim bilgilerımız TEL 0.312 346 54 18 GSM 0.538 422 33 56

ANKARA CAN EVDEN EVE NAKLİYAT GÜNLÜK TÜRKİYENIN 81 İL VE İLÇELERİNE PARÇA KOMPİLE SEVKİYATIMIZ VARDIR

Firmaya Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız:
Cep Telefonuz:
Mesajınız:
2004-2024 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin ilk ve en büyük evden eve nakliyat portalı. İletişim

Üye Ol

Firma Adı:
Cep Telefonu:

*Cep telefonunuza şifre göndereceğiz. Gelen SMS için herhangi bir ücret alınmaz.
Şifre:

Giriş Yap

Cep Telefonu:
Şifre:
Şifremi Unuttum!
*Şifrenizi hatırlamıyorsanız, daha önce üye olduğunuz cep telefonu numaranızı yukarıya yazdıktan sonra Şifremi Unuttum'a tıklayın.

Davetiye Kodu Gönder

Bu bölümden tanıdığınız firmalara üyelik için davetiye gönderebilirsiniz. adet davetiye kodunuz kalmıştır.

Cep Telefonu:

*Referans olduğunuz firmanın cep telefonunu buraya girerek yeni üyelik için referans kodu gönderebilirsiniz..