Aksoylar Nakliyat

Haznedar Mah. Ordu Sok. NO:16/B1 - Güngören BAHÇELİEVLER/ İSTANBUL
0212 502 28 01
0535 484 72 39
http://www.aksoylarnakliyat.com

istanbul evden eve nakliyat sektöründe hizmetin düzenli verilebilmesi için katkılarını sürdüren Aksoylar Nakliyat donanımlı ekipmanı ile hizmet halkalarına yeni halkalar eklemeye devam etmektedir. Aksoylar Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe hizmet kalitesini yukarıya çekme konusundaki kararlılığını müşteri odaklığında da göstermektedir.

istanbul evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetsizliğinin neredeyse tamamına yakını, çoğu firmanın işine gereken önemi vermemesinden kaynaklanmaktadır. Biz bu tespitimiz doğrultusunda üzerinde en çok durulması gereken konuya \"personel eğitimine\" öncelik vermekteyiz. çünkü personel eğitimi sürekli gelişimdir.
Aksoylar Nakliyat olarak bilmekteyiz ki, size vaat ettiğimiz hizmetlerimizin uygulanması ile hedeflerimize kısa sürede ulaşabilmemiz, uzman incelemesi, demonte-monte, paketleme, yükleme ve taşımacılık hizmetlerimizin birlikte ve koordineli bir şekilde hareket etmesiyle mümkün olacaktır.

istanbul evden eve nakliyat hizmet sektöründe hak etmediğiniz kötü hizmet ile mücadelemiz top yekûn bir mücadeledir. Bu konuda sizlerinde duyarlılık göstermeniz gerekmektedir. Biz Aksoylar Nakliyat olarak bu konuda mevcut işbirliğimizi daha üst düzeylere taşıyarak kararlılığımızı ortaya koymaktayız.
Türkiye genelinde nerde ikahmet ettiğiniz önemli değil bir telefon edin eşya transferini güvenli olarak gerçekleştirelim. işinizi şansa bırakmayın ! Aksoylar Nakliyat ile güvenli çağdaş ve profesyonel bir taşımacığılın farkını yaşayın.

Dikkat taklit ediliyoruz. Sayın müşterilerimiz türkiye genelinde Aksoylar Nakliyat tc.ltd.şti. Olarak tek şubemiz vardır. Taklit eden firmalara aldanmayınız!

Firmaya Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız:
Cep Telefonuz:
Mesajınız:
2004-2021 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin ilk ve en büyük evden eve nakliyat portalı. İletişim

Üye Ol

Firma Adı:
Cep Telefonu:

*Cep telefonunuza şifre göndereceğiz. Gelen SMS için herhangi bir ücret alınmaz.
Şifre:

Giriş Yap

Cep Telefonu:
Şifre:
Şifremi Unuttum!
*Şifrenizi hatırlamıyorsanız, daha önce üye olduğunuz cep telefonu numaranızı yukarıya yazdıktan sonra Şifremi Unuttum'a tıklayın.

Davetiye Kodu Gönder

Bu bölümden tanıdığınız firmalara üyelik için davetiye gönderebilirsiniz. adet davetiye kodunuz kalmıştır.

Cep Telefonu:

*Referans olduğunuz firmanın cep telefonunu buraya girerek yeni üyelik için referans kodu gönderebilirsiniz..