Özyıldız Nakliyat

Şehremini Mah. Ahmet Vefik Paşa Cad. No: 77/E Çapa FATİH/ İSTANBUL
0212 529 01 06
0532 597 24 28
http://www.ozyildizevdenevenakliyat.comÖZYILDIZ Nakliyat olarak işin uzmanı olduğumuz evden eve nakliyatta; her türlü MOBİLYALARINIZ, İstanbul’da 1 numara olan ve 15 yıllık tecrübeli ustalarımız tarafından söküldükten sonra çizilmemesi için özel olarak kullandığımız BATTANİYELERLE de sağlam bir şekilde sarılır. Mobilyalarınız en ufak bir çizilme olmadan yerlerine götürülüp, tekrar monte edilir.

YEMEK ODASI ve OTURMA GRUBUNUZ; (STREÇ) denilen beyaz ince muşamba ile kaplandıktan sonra battaniyelerle de üzeri sarılır. Bu şekilde herhangi bir kirlenme ve tozlanma olmadan yerlerine götürülür.

İşimizin hassas tarafı olan BEYEZ EŞYALARINIZ ise; streç çekilip, battaniyelerle sardıktan sonra, işinde deneyimli ve uzman olan personelimiz, neyi nasıl tutacağını bilip, beyaz eşyalarınızı sarsmadan, hiçbir yere çarpmadan yerlerine sağlam bir şekilde götürüp, tekrar ilk günkü gibi kurarlar.

Ve en son olarak KOLİ ve KUTULARINIZ hiçbir zarar görmeyecek şekilde taşıması yapılır.

Böylece ev eşyalarınız hiçbir zarar görmeden son derece güvenli bir şekilde nakliyesi yapılır. Size de yeni yerinize sorunsuz bir şekilde taşınmanın rahatlığı kalır.
0(212) 529 01 06 --- 0(212) 586 42 11 --- 0(532) 597 24 28 – 0(544) 524 59 10

Kaliteli, güvenli, doğru ve ekonomik çalışmanın rahatlığını bizimle yaşayacaksınız. Evden eve ve diğer taşımalara uygun olarak dizayn edilmiş araç filomuz, deneyimli ve uzman kadromuz, 1. sınıf marangoz ve ambalaj sistemimizle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Sahip olduğumuz referanslarımız, yetki belgesi ve FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN aldığımız TEŞEKKÜR BELGESİ bunların bir sonucu olsa gerek. (sağda)Biz ÖZYILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT grubu olarak eşyalarınızın sizin için değerli olduğunun bilincinde olup, eşyalarınızı en garantili şekilde yerine ulaştırmak için; sigorta, özel ambalaj malzemesi, koli ve kutu, elbise dolapları ne gerekiyorsa hepsini kullanıyor eşyalarınızı en güvenli şekilde yerine ulaştırıyoruz.. Bizim, bu sektördeki en önemli farkımız; bütün işlerimizde kendimizin de mutlaka işimizin başında olmamızdır. Şirketimizde hiçbir yabancı personel olmayıp hepsi bizim çevremizden olan kişilerdir. Bu durum, hem işimizi güvenli bir şekilde yapmamızı sağlayıp hem de siz değerli müşterilerimizin bize olan güvenini arttırmaktadır. 1995 yılından bu yana sektörde faaliyette bulunan şirketimiz, ilk günlerinden itibaren yaptığı bütün işleri bitirmek için değil, işlerini en temiz bir şekilde yapmaya çalışıp bu günlere gelmiştir. Sizlerin sayesinde de bu yoluna devam edecektir.
0(212) 529 01 06 --- 0(212) 586 42 11 --- 0(532) 597 24 28 – 0(544) 524 59 10


Firmaya Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız:
Cep Telefonuz:
Mesajınız:
2004-2018 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin ilk ve en büyük evden eve nakliyat portalı. İletişim

Üye Ol

Firma Adı:
Cep Telefonu:

*Cep telefonunuza şifre göndereceğiz. Gelen SMS için herhangi bir ücret alınmaz.
Şifre:

Giriş Yap

Cep Telefonu:
Şifre:
Şifremi Unuttum!
*Şifrenizi hatırlamıyorsanız, daha önce üye olduğunuz cep telefonu numaranızı yukarıya yazdıktan sonra Şifremi Unuttum'a tıklayın.

Davetiye Kodu Gönder

Bu bölümden tanıdığınız firmalara üyelik için davetiye gönderebilirsiniz. adet davetiye kodunuz kalmıştır.

Cep Telefonu:

*Referans olduğunuz firmanın cep telefonunu buraya girerek yeni üyelik için referans kodu gönderebilirsiniz..