Enes Nakliyat

Güven Mah. Erguvan Sok. No:52/B GÜNGÖREN/ İSTANBUL
0212 556 59 65
0532 723 25 15
http://www.enesnakliyat.com.tr

Enes Nakliyat, İstanbul Avrupa yakası Evden eve nakliyat sektöründe öncü kuruluş.

Not: Hizmetlerimiz sırası ile aşağıda sıralanmıştır, Kafanıza takılan tüm sorular için firmamız ile iletişime geçiniz.

Ev eşyasının taşınması esnasında eşyaların zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyaların güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlamayı titizlikle biz yapıyoruz. Ambalaj malzeme seçimini Ekspertiz arkadaşımızla birlikte kesinleştiriniz. Sizin istemiş olduğunuz ambalaj materyallerini kullanırız.
Evden eve nakliyat hizmetinde yaptığımız işlemler sırasıyla aşağıdaki gibidir.
1: Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin Ekspertizimiz tarafından ücretsiz yapılması.

2: Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi ve eşyanın yükleme ve boşaltılması profesyonel Ekipmanlarımız tarafımızdan yapılması,
3: Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için karantina altına alınması yani ambalajı bizim tarafımızdan yapılması.

4: Koltuklara özel kaliteli renkli 3 katlı kalın balonlu ambalaj malzemesi ile Hijyen bir ambalajlama yapılarak garantina altına alınır.

5: Beyaz eşyaların (buzdolabı, fırınlı ay gaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi.) Sökülüp yerinde ambalajı ve yerine montajı bizim tarafımızdan yapılması.

6: Eşyaların ambalajlı yeni eve taşınması yeni evden odalarda ambalajının açılması ve yeni evde yerlerine montajı yerleştirilmesi bizim tarafımızdan yapılması.

7: Gardırop türü mobilyanın sökülüp ve montesi bize ait olup. ( gömme dolap sökümü ve montajı hariç)

8: Kırılabilecek cam mutfak porselen türü eşyaların neyle ve nasıl paketlenmesi sıfır ambalaj malzemesiyle sıfır kolilere yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

9: Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi ve karantina altına alınması bizim tarafımızdan yapılması.

10: Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

11: Şehir içi ve şehir dışı Evden Eve Nakliyat'ta kullanılacak kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma garantisi bizde mevcut.

12: Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması ve sizin sağlığınız açısından bunu biz size sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz Sırasıyla şöyledir
Tabaklar bardaklar
Tabaklar aralarına kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır. Kolilere konulduktan sonra koli içi kağıtla beslenir. Aynı şey bardaklar için de geçerlidir. Koliler üzerine kırılabilir ibaresi geçilir.

Çalışma Masaları
Çekmeceler v.b. Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra içleri iyice doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma masası özel Hijyenik halde ambalajlanır, karantina altına alınır.

Yataklar ve bazalar
Özel kaliteli ambalaj malzemelerimiz sayesinde Hijyenik ve temiz bir şekilde ambalajlanır ve sağlıklı taşınılır.

Kitaplar için doğru koli seçimi yapılmalıdır
Bunun için özel kitap kolileri kullanılır ve asla kırılacak eşyalar ile aynı kolilere koyulmaz. Özellikle sağlam ezilmeyecek kolilere yerleştirmek gerekir.

Elektronik Eşyalar
Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra yumuşak eşyaların olduğu kolilere bizim tarafımızdan yerleştirilir.

Elbiseler askılı dolaplar
Elbiseler için en iyi yol, özel karton gardıroplar getirmekteyiz. Hijyenik halde gardolaplara yerleştirilir ve gideceği yere kadar kapalı taşınır. Elbiselerinizi asla çantalara koymayınız.

Çamaşır makineleri
Çamaşır makinesi yerinden sökülüp yerinde tekrar ambalajlanır, öyle taşınmaya başlanır. Gittiği yerde tekrar yerine kurulur çalışır hale getirilir.

Buzdolabı ve Derin dondurucular
Buzları mutlaka eritiniz. Buzları eriyen dolap içlerine yastık veya kumaş oyuncaklar koyulabilir. Lütfen yeni yerinde en az 2 saat geçmeden dolaplarınızı çalıştırmayınız. Taşımasında özel balonlu Hijyen ambalaj malzemesiyle sarılır, karantina altına alınır.

Abajurlar avizeler
İki ya da üç tanesi bir kutuya ambalajlı şekilde koyulur. Kutu üzerine kırılacak ibaresi mutlaka yazılır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZE www.enesnakliyat.com ve www.enesnakliyat.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız:
Cep Telefonuz:
Mesajınız:
2004-2019 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin ilk ve en büyük evden eve nakliyat portalı. İletişim

Üye Ol

Firma Adı:
Cep Telefonu:

*Cep telefonunuza şifre göndereceğiz. Gelen SMS için herhangi bir ücret alınmaz.
Şifre:

Giriş Yap

Cep Telefonu:
Şifre:
Şifremi Unuttum!
*Şifrenizi hatırlamıyorsanız, daha önce üye olduğunuz cep telefonu numaranızı yukarıya yazdıktan sonra Şifremi Unuttum'a tıklayın.

Davetiye Kodu Gönder

Bu bölümden tanıdığınız firmalara üyelik için davetiye gönderebilirsiniz. adet davetiye kodunuz kalmıştır.

Cep Telefonu:

*Referans olduğunuz firmanın cep telefonunu buraya girerek yeni üyelik için referans kodu gönderebilirsiniz..