İzmir Beltan Nakliyat

558. Sokak, No:13 Kocatepe Mh. KONAK/ İZMİR
0232 228 69 74
0533 431 59 65
http://www.beltannakliyat.com

Müşteri Memnuniyeti En Önemli Referanstır İlkemizle, İzmir Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat İzmir de 14 Yıllık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Ekibimiz;

Asansörlü nakliyat İzmir hizmetimizde her şeyden önemlisi Sizin yani Ailenizin Evinin Eşyalarını Taşıdığımız Bilincidir. Firmamızın bünyesindeki çalışanlarımız, yetenek, birikim ve tecrübeli olmalarının yanında her şeyden önemlisi ahlaki yapılarına da son derece dikkat edilmektedir. Bizimle çalışan personelimizin firmamızın kalitesini yansıtacağını hiçbir zaman unutmuyoruz.


En Kaliteli Ambalaj Malzemesi;

Ambalajlama aşaması dayanıklılık, hijyen, ve boyut bakımından eşyalarınız tozlanma, ıslanma yada yırtılmaya karşı korunacak eşyalarınız ile kırılma, çizilme gibi olumsuzluklara karşı korunacak olan eşyalar sınıflandırılıp, eşyalarınızın neye karşı hassasiyeti varsa, onun için üretilen malzemelerle ambalajları yapılmaktadır. Prensip olarak ambalajlama aşaması olmazsa olmaz olarak gördüğümüz taşınmak için en önemli konulardandır.


2 Farklı Asansör Seçeneği;

Teleskopik (Araç Üstü) ve Kurmalı (Modüler) olmak üzere iki farklı asansör sistemimizle, evinizin balkon veya pencere yapısı, coğrafi konumu ve evinizin cephesine göre en uygun asansör sistemiyle eşyalarınızı taşımaktayız. Asansörlü nakliyat sayesinde çok yüksek katlarda oturuyor olmanız yada evinizin merdivenlerinin dar yada basık olması taşınmanız için sorun olmaktan çıkarıyoruz.


Taşınma İçin En Uygun ve Donanımlı Araç Filosu;

Eşyalarınızın miktarı ve Evinizin konumu yada araç park edebilmesine göre İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti için özel kapalı çelik kasa donanımlı araç filomuzla, en uygun araçla eşyalarınız taşınmaktadır. Bu sayede eşyalarınız araca sığmadı yada evinizin bulunduğu sokağa araç giremedi yada gereksiz yere çok büyük araç geldiği için pahalıya taşınma gibi problemleri ortadan kaldırmış bulunuyoruz.


Sözleşmeli Hizmet Anlayışı;

Nakliyat Sözleşmesi sayesinde eşyalarınızın kaç paraya, Ne zaman Taşınacağı, Nakliyat Sigortası, ve nasıl taşınacağı gibi bilgilerin yer aldığı bir sözleşmeyle resmileştirerek size verdiğimiz bütün sözlerin altına imzamızı atıyoruz.

Firmaya Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız:
Cep Telefonuz:
Mesajınız:
2004-2019 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin ilk ve en büyük evden eve nakliyat portalı. İletişim

Üye Ol

Firma Adı:
Cep Telefonu:

*Cep telefonunuza şifre göndereceğiz. Gelen SMS için herhangi bir ücret alınmaz.
Şifre:

Giriş Yap

Cep Telefonu:
Şifre:
Şifremi Unuttum!
*Şifrenizi hatırlamıyorsanız, daha önce üye olduğunuz cep telefonu numaranızı yukarıya yazdıktan sonra Şifremi Unuttum'a tıklayın.

Davetiye Kodu Gönder

Bu bölümden tanıdığınız firmalara üyelik için davetiye gönderebilirsiniz. adet davetiye kodunuz kalmıştır.

Cep Telefonu:

*Referans olduğunuz firmanın cep telefonunu buraya girerek yeni üyelik için referans kodu gönderebilirsiniz..